Servisler
_

Küçük stüdyomuzun sağladığı büyük hizmetler

_
Ap01

Kurumsal Web Siteleri

Firmanız, ürününüz veya hizmetiniz ile ilgili ihtiyacınız olan küçük ve orta ölçekli web sitelerini yayına hazır hale getirip size sunuyoruz. Redaksiyon edilmiş metinler, telifleri ödenmiş doğru görseller ile. 

Ap02

E-Ticaret Siteleri

Ürünlerinizi internet üzerinden satmak istiyorsanız, size bu alanda çok hızlı ve bütçenize uygun çözümler sağlayabiliriz. Hedef kitlenize uygun ve işinize lokomotif olabilecek öneriler eşliğinde.

Ap03

Marka & Logo

Marka isim önerileri, marka yönetimi, logo tasarımı ve kurumsal kimlik ihtiyaçlarınıza hedef kitle ve markaya özel kreatif çözümler sağlıyoruz. Pantone uyumlu set halinde teslim ediyoruz.

Ap04

Metin Yazarlığı

Projelerinizde gerekli metinleri sıfırdan ve benzersiz olarak yeniden yazabiliriz. Sizlerin hazırladığı metinleri redakte edebilir, düzenleyebiliriz. Bunlar hizmet, ürün veya reklam amaçlı olabilir.

Ap05

Matbaa Hizmetleri

Sizlere matbaa baskısına uygun çalışmalar hazırlayabiliriz. Pantone renkleri atanmış çalışmalar ile böylece tüm baskı işlemlerinde aynı sonucu alabilirsiniz.

Ap06

Dijital Kataloglama

Ürünlerinizi internette sayfaları çevrilebilir Flipbook 3d kataloglara dönüştürebilir veya email ile iletebileceğiniz şekilde kurumsal kimliğinize uygun pdf dokümanlarına dönüştürebiliriz.

Ap07

Hosting & Domain

Web sitenizin hosting yönetimini yapabilir ve sizin adınıza domain ihtiyaçlarınızı araştırabilir, satın alabilir ve kullanımınıza sunabiliriz. İlgili bütün işlemleri sizin adınıza yaparız.

Ap10

Fotoğraf Düzenleme

Hazır ürün fotoğraflarınızı temizleyebilir, sosyal medya görsellerinizi daha kaliteli hale getirebilir, model kullanılarak çekimi yapılan materyalleri kullanım amacına uygun rotüşleyebiliriz.

Yukarıda yer veremediğimiz bir çok alanda ve sektörde çalışmalarımız bulunuyor. İhtiyacınızı bize ilettiğinizde bütün bu birikimleri kullanıyor, ek araştırmalar yapıyor, güncel trendleri inceliyor ve gerekli güncellemeleri yaparak size daha iyisini sunabiliyoruz. 

 

Devamlılık gereksinimi olan web sitesi gibi projelerde sizinle süreli anlaşmalar yaparak, sitenizi sürekli güncel tutar, olası problemlerde hemen müdahale ederek işinizin aksamamasını sağlarız. Bu şekilde 20 yıldır başarıyla hizmet verdiğimiz müşterilerimiz mevcut.

 

Ayrıca hosting ve domain yönetim hizmetleri verdiğimizde, olası mail problemlerinizde 7/24 destek sağlarız.