Servisler
_

Küçük stüdyomuzun sağladığı büyük hizmetler

_

Kurumsal Web Siteleri

Firmanız, ürününüz veya hizmetiniz ile ilgili ihtiyacınız olan web sitesini yayına hazır hale getirip size sunuyoruz. Redaksiyon edilmiş metinler, telifleri ödenmiş doğru görseller ile. 

E-Ticaret Siteleri

Ürünlerinizi internet üzerinden satmak istiyorsanız, size bu alanda çok hızlı ve bütçenize uygun çözümler sağlayabiliriz. Hedef kitlenize uygun ve işinize lokomotif olabilecek öneriler eşliğinde.

Marka & Logo

Marka isim önerileri, marka yönetimi, logo tasarımı ve kurumsal kimlik ihtiyaçlarınıza hedef kitle ve markaya özel kreatif çözümler sağlıyoruz. Pantone uyumlu set halinde teslim ediyoruz.

Metin Yazarlığı

Projelerinizde gerekli metinleri sıfırdan ve benzersiz olarak yeniden yazabiliriz. Sizlerin hazırladığı metinleri redakte edebilir, düzenleyebiliriz. Bunlar hizmet, ürün veya reklam amaçlı olabilir.

Matbaa Hizmetleri

Sizlere matbaa baskısına uygun çalışmalar hazırlayabiliriz. Pantone renkleri atanmış çalışmalar ile böylece tüm baskı işlemlerinde aynı sonucu alabilirsiniz.

Dijital Kataloglama

Ürünlerinizi internette sayfaları çevrilebilir 3d kataloglara dönüştürebilir veya email ile iletebileceğiniz şekilde kurumsal kimliğinize uygun pdf dokümanlarına dönüştürebiliriz.

Hosting & Domain

Web sitenizin hosting yönetimini yapabilir ve sizin adınıza domain ihtiyaçlarınızı araştırabilir, satın alabilir ve kullanımınıza sunabiliriz. İlgili bütün işlemleri sizin adınıza yaparız.

Kutu ve Ambalaj Tasarımı

Ürünlerinize uygun kutu ve ambalaj tasarımlarınızı hedef kitlenize uygun bir şekilde tasarlayabilir, üretimini organize edebiliriz. Bu ister çikolata kutusu, ister mücevher kutusu olabilir.

Sosyal Medya Görselleri

Sosyal medya reklam ve tanıtımlarınızda ihtiyacınız olan görselleri tasarlayabilir, hazır görsellerinize yayına uygun düzenlemeler yapabiliriz. Uygun ölçülerde set halinde sunulur.

Fotoğraf Düzenleme

Hazır ürün fotoğraflarınızı temizleyebilir, sosyal medya görsellerinizi daha kaliteli hale getirebilir, model kullanılarak çekimi yapılan materyalleri kullanım amacına uygun rotüşleyebiliriz.

Web Slider & Promo

Web sitenizde ihtiyacınız olan slider ve promo alan görsellerinizi ürün ve hizmetlerinize uygun şekilde dizayn edebilir ve setler halinde sunabiliriz. Dilerseniz süreli anlaşmalar yapılabilir.

Tişört Grafik Design

Tişört üzerine basılabilir grafik, desen vb tasarımları hazırlıyor, baskıya uygun materyal olarak teslim ediyor, dilerseniz baskı sürecini organize edebiliyoruz. Bize sadece fikrinizi anlatmanız yeterli.

Yukarıda yer veremediğimiz bir çok alanda ve sektörde çalışmalarımız bulunuyor. İhtiyacınızı bize ilettiğinizde bütün bu birikimleri kullanıyor, ek araştırmalar yapıyor, güncel trendleri inceliyor ve gerekli güncellemeleri yaparak size daha iyisini sunabiliyoruz. 

 

Devamlılık gereksinimi olan web sitesi gibi projelerde sizinle süreli anlaşmalar yaparak, sitenizi sürekli güncel tutar, olası problemlerde hemen müdahale ederek işinizin aksamamasını sağlarız. Bu şekilde 20 yıldır başarıyla hizmet verdiğimiz müşterilerimiz mevcut.

 

Ayrıca hosting ve domain yönetim hizmetleri verdiğimizde, olası mail problemlerinizde 7/24 destek sağlarız.