WordPress En Popüler CMS Sistemi
_

WordPress dünyanın en popüler CMS sistemidir. Altyapı olarak dünyadaki tüm web sitelerinin neredeyse yarısında kullanılmakta ve güç sağlamaktadır.

Neden WordPress En Popüler CMS Sistemi?

Ücretsiz ana omurga yazılımı sunar. Siz bu yazılım üzerine çok az masrafla istediğiniz yapıyı inşa edebilirsiniz. Örneğin özel bir yazılım onbilerce dolardan başlarken, WordPress altyapısı ile sadece birkaç yüz dolar masraf ederek profesyonel sonuçlar alabilirsiniz. WordPress'i bir binanın para ödemeyeceğiniz temel ve kolon inşaatı gibi düşünebilirsiniz. Siz sadece duvar örer, binayı dilediğiniz gibi giydirebilir ve bunlara para ödeyerek sonuca ulaşırsınız.

Kolay Özelleştirilebilir

Son derece özelleştirilebilir bir yapısı vardır. Bir çok amaç için kullanılabilir. Blog yazabilir, kurumsal siteler oluşturabilir, tartışma ve ilan siteleri yayınlayabilir ve en önemlisi e-ticaret mağazası olarak kullanabilirsiniz. Gerekli güvenlik önlemleri ile son derece güvenlidir ve sürekli güncellenerek geliştirilmektedir.

Basit Yapı

WordPress, el ile sıfırdan bir web sitesi kodlamak yerine kullanımı oldukça basit bir platformdur. Kodlama bilgisine ihtiyaç duyulmadan önemli ölçüde daha kolay bir şekilde web sitesi oluşturabilirsiniz. İnce ayar yapmak için kodlama seçeneği hala mevcuttur, ancak grafik kullanıcı arayüzüyle güzel ve tamamen işlevsel web siteleri oluşturmak mümkün değildir. Bu noktada profesyonel destek almak gereklidir.

Dünyanın Yarısı Wordpress

Şu anda dünya genelinde en yaygın kullanılan İçerik Yönetim Sistemi (CMS) olan WordPress, tüm dünyadaki internet sitelerinin %45'ten fazlasının altyapısını oluşturuyor ve bu sayı sürekli olarak artıyor.

Kısaca, WordPress bir içerik yönetim sistemidir ve internet sitesi sahiplerine, editörlere, yazarlara ve mağaza sahiplerine kodlama bilgisi gerektirmeden içerik yayınlama ve ürün satabilme imkanı sunan bir web uygulamasıdır.

Hız ve Performans için Hosting

WordPress, PHP ve MySQL ile desteklenen birçok web barındırma hizmeti tarafından kullanılmaktadır. Ancak, özel bir WordPress barındırma planı tercih ederek hız, performans ve güvenilirlik açısından avantaj elde edebilirsiniz. Zira her hosting planı WordPress için biçilmiş kaftan olmayacaktır. Hız, güvenlik ve optimizasyon için gerekli olan özelliklerin, hosting sağlaycı tarafından (hosting) paketinize dahil edilmiş olması gerekir. Bu noktada sıkça sorun yaşadığımız için müşterilerimize kendi hosting hizmetimizi sunarak kesintisiz ve tatmin edici başarılar elde edebiliyoruz.

Kurumsal web sitesi, e-ticaret mağazası veya kişisel bir site ihtiyacınızda kusursuz bir hizmet almak isterseniz biz burada olacağız.

Swiss 1